انفجار و تیراندازی در کابل و ادامه نبرد های جبهه مقاومت
انفجار و تیراندازی در کابل و ادامه نبرد های جبهه مقاومت
صدای انفجار و به‌دنبال آن تیراندازی در مربوطات ناحیه‌ی ششم شهر کابل در منطقه دهبوری شنیده شده است.
به گزارش اسپوتنیک،به نقل از منابع محلی در ناحیه ششم شهر کابل در منطقه دهبوری اول صدای انفجار و به تعقیب آن تیر انداری به گوش رسید.
یک منبع محلی می گوید موقعیت دقیق این رویداد چهاراهی شهید نارسیده به پل سرخ پل وحدت است. کفته می شود پوسته طالبان* را جبهه آزادی انفجار داده و پس از تیر اندازی خودرا از محل کشیده اند، جز کارمندان پوسته به مردم ملکی آسیبی نرسیده است.
در یک یورش چریکی نیروهای جبهه مقاومت ملی، در ولسوالی سروبی کابل، دست‌کم دو طالب کشته شدند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از صدای افغانستان، منابع در جبهه مقاومت ملی گفتند، که این یورش روز گذشته (چهارشنبه، ۱۸ اسد) صورت گرفته است.اسد) صورت گرفته است.
۱۷:۳۳
این منابع افزودند، که این یورش بالای نیروهای گشت طالبان انجام شده است.
این منابع گفتند، که نیروهای جبهه مقاومت پس از یورش از ساحه بیرون شده اند.
یادآوری می کنیم، که در روزهای پسین نیروهای ضد طالبان در ولایت های بدخشان، تخار، نورستان و کابل یورش برده و تاکنون بیش از ده جنگجوی گروه طالبان را از بین برده اند.

جبهه مقاومت: یک یورش بر گروه طالبان در نورستان انجام دادیم

n
Telegram
جبهه مقاومت ملی از عملیات نیروهایش در ولایت نورستان در شرق خراسان آریا خبر داد.
به گزارش اسپوتنیک، جبهه مقاومت ملی امروز با نشر خبرنامه ای نوشته است، که در عملیات نیروهای این جبهه در ولایت نورستان در شرق خراسان آریا  چند تن از اعضای گروه طالبان کشته و زخمی شدند.
در بیانیه این جبهه آمده است: “روز گذشته نیروهای جبهه مقاومت ملی، عملیاتی را به هدف نابودی تروریستان طالب بالای پوسته گندلبوک بین دوآب و نوگرام ولایت نورستان راه اندازی کردند”.
  • نویسنده : قیام خوراسانی
  • منبع خبر : Sputnik