سازمان آزدی بخش خراسان ۱۵ آگوست را بیداری نام خراسان اعلام کرد
سازمان آزدی بخش خراسان ۱۵ آگوست را بیداری نام خراسان اعلام کرد
سازمان آزادی بخش خراسان که بنیان گذار انقلاب خراسان ۱۵ آگوست را روز درباره بیداری نام و مردم خراسان و استقلال حقیقی با نام خراسان اعلام کرد

درود به ملت خراسان آریا
به گزارش خبرگزاری جهانی جمهوری خراسان
سازمان آزادی بخش خراسان که بنیان گذار انقلاب خراسان است
رهبری این سازمان ۱۵ آگوست را روز دوباره بیداری نام خراسان آریا و روز اعلام موجدیدت ملت خراسان آریا را با این نام در جهان اعلام کرد .
و این سازمان
تاکید کرده در این تاریخ روز استقلال در خراسان به جعل دروغ معرفی شده که در اصل
روز پیروزی رزمندگان دفاع از جنوب خراسان است
این سازمان می گوید نظر به تحقیقات تاریخ و خاطرات مردمی بعداز پیروزی جنگ ۱۹۱۹ میلادی با خیانت دولت افغانه وقت به افسران آزادی جنوب خراسان آریا و زندانی آنها و تعداد هم از زندان فرار کردند کودتای و کشور دوباره به دست دولت ضد مردمی افتاد و دولت وقت به رهبری امان الله که به پشتیبانی هندو بریتانیای بود
استقلال و پیروزی مردم فارس و دیگر اقوام خراسان آریای شرقی را در ۱۲۹۸ با هداف پایان تاریخ و فرهنگ سرزمین کهن هویت قوم خودرا رسمیت دادند

و به جای این افتخارات و یاد بود از خون شهیدان رزمندگان راه آزدی ملت خراسان آریا نام جعلی را که مربوط به قوم جنوب خراسان آریا افغان ها هست بالای خراسان آریا به عنوان استقلال اعلام کردند و  از این افتخار تا امروز با درج تاریخ ۱۲۹۸ در پرچم افغانه به نام استقلال کشور استفاده های ضد خواسته های مردم خراسان آریا می شود .
سازمان آزادی بخش خراسان که موسوم به KLPP اولین جنگاوران خراسان بعد از ۱۰۴  روی زبان ها است
این روز دوباره آزادی را به ملت شریف مظلوم خراسان آریا مبارک گفته و به روح شهیدان رزمندگان جنوب خراسان آریا درود می فرزند و یاد بود از مبارزه آن ها را با نام خراسان برای بیداری و درباره اتحاد مردم خراسان ارزشمند و استقلالیت میدانند
این سازمان در راه آزدگی و هم صدای اقوام کشور از خداوند حق
برگت اتحاد خواستند
و با پیام پیمان دادند تا پای جان در راه راستی
و پشتیبانی شما و وفاداری به آرامان های شما صادقانه می رزمیم .پشتیبانیح شما و وفاداری به آرامان های شما صادقانه می رزمیم .

بریتانیا استفاده می‌کند.

وزیر کشور بریتانیا: سپاه پاسداران «بزرگترین تهدید» برای امنیت بریتانیا است

 

آرشیف: نشست فرماندهان سپاه پاسداران
آرشیف: نشست فرماندهان سپاه پاسداران © ایسنا

 

 

 


آرشیف: نشست فرماندهان سپاه پاسداران
© ایسنا

سوئلا براورمن، وزیر کشور بریتانیا از گسترش فعالیت‌های سپاه پاسداران در بریتانیا ابراز نگرانی کرده و سپاه را «بزرگترین تهدید» برای امنیت بریتانیا دانسته است. وزیر کشور بریتانیا با تکیه بر گزارش‌های اطلاعاتی از تلاش‌های سپاه برای استخدام اعضای باندهای جنایتکار سازمان‌یافته ابراز نگرانی کرده و گفته که سپاه از این افراد برای هدف قرار دادن مخالفان ایرانی جمهوری اسلامی در بریتانیا استفاده می‌کند.

ساندی تایمز در گزارشی به نقل از سوئلا براورمن، وزیر کشور بریتانیا که بخاطر موضع ضدمهاجرتی خود شهرت پیدا کرده است، نوشته که خانم براورمن نگران افزایش فعالیت‌های سپاه پاسداران در بریتانیا است.

در این گزارش همچنین به نقل از یک منبع نزدیک به وزیر کشور بریتانیا آورده شده که «تهدید ایران همان چیزی است که (بریتانیا) را بیش از همه نگران می‌کند.»

این منبع همچنین گفته که تهدید ایران «یک مساله بزرگ است، زیرا آنان تهاجمی‌تر  می‌شوند و اشتهای‌شان نیز درحال افزایش است. آنان در مقابل هر کسی که رژیم‌شان را به چالش می‌کشد، بسیار دفاعی هستند.»

بریتانیا درحالی از گسترش فعالیت‌های خرابکارانه سپاه در خاک خود ابراز نگرانی کرده که اخیرا و به دنبال گسترش اعتراضات در یک سال پسین در ایران، برخی از چهره‌ها و نهادها در بریتانیا با مشکل امنیتی برخورده‌اند و ظاهرا درپی همین نگرانی، تلویزیون «ایران اینترنشنال» از بریتانیا به آمریکا انتقال داده شد.

در کنار این و به بنیاد گزارش‌ آژانس ضدجاسوسی و امنیتی داخلی بریتانیا، از ماه ژانویه تاکنون جمهوری اسلامی در پس ۱۰ مورد نقشه قتل و آدم‌ربایی در بریتانیا بوده است و پلیس هم گفته که این آمار اخیرا به ۱۵ مورد افزایش پیدا کرده است.

سپاه پاسداران، از اصلی‌ترین نیروهای حافظ انقلاب اسلامی در ایران دانسته می‌شود که نقش پررنگی در سیاست‌های خارجی ایران نیز دارد.

  • نویسنده : قیام خوراسانی
  • منبع خبر : عیاران