صفری مشت‌زن خراسانی قهرمان بوکس جوانان انگلستان شد
صفری مشت‌زن خراسانی قهرمان بوکس جوانان انگلستان شد
محمدرضا صفری مشت‌زن خراسانی مقیم بریتانیا، قهرمان بوکس جوانان کشور انگلستان شد

محمدرضا صفری، مشت‌زن خراسانی تیم ملی نوجوانان بوکس بریتانیا، در نیمه‌نهایی رقابت‌های منفی ۵٠ کیلوگرام قهرمانی بوکس نوجوانان اروپا، مقابل «اسکار گرودزیکی» از پولند شکست خورد؛ اما برنده مدال برنز بوکس قهرمانی نوجوانان اروپا شد.

صفری در رقابت‌های مشت‌زنی قهرمانی اروپا در بخارست رومانیا، با عبور از سد دو حریفش به یک چهارم نهایی راه یافت و در این مرحله با سبحان بابایف، مشت‌زن آذربایجان رو به رو شد و با امتیاز این ورزشکار را شکست داد و به نیمه‌نهایی راه یافت. صفری در نیمه‌نهایی با گرودزیکی از پولند مسابقه داد و مغلوب شد؛ اما به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت.

محمدرضا صفری، پس از پایان رقابت‌ها از نمایش و دستاوردش در مسابقات بوکس نوجوانان اروپا ابراز رضایت کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: «امسال سال خوبی برای من بود؛ چون در مسابقات ملی بوکس بریتانیا برنده شدم، بعد از آن مدال برنز قهرمانی اروپا را به دست آوردم. فکر می‌کنم که در اروپا اول شده‌ و به سمت کسب دستاوردهای بزرگ می‌روم.»

مشت‌زن خراسانی  جواز حضور در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان را کسب کرد

  • انتشار: ۲۸ عقرب ۱۴۰۲
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 160923

قیس خادمی؛ مشت‌زن افغانستانی، پس از این که سلیمانی بنگیزا از تانزانیا را ضربه فنی کرد، توانست جواز شرکت در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان را کسب کند.

 

قیس خادمی؛ مشت‌زن حرفه‌ای کشور مقیم بریتانیا بامداد شنبه‌شب، ۲۷ عقرب، سلیمانی بنگیزا از تانزانیا را ضربه فنی و از کمربند قهرمانی سازمان بین‌المللی بوکس (IBO) دفاع کرد.

این مسابقه در شهر لندن انگلستان و در ده راوند سه دقیقه‌ای برگزار شد و خادمی، دهمین پیروزی خود را در بوکس حرفه‌ای کسب کرد.

خادمی ٢٩ ساله، دارای ٩ پیروزی، یک شکست و دو مساوی در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای بود که شب گذشته دهمین پیروزی خود را نیز تجربه کرد.

حریف خادمی از تجربه بالاتری برخوردار بود.

او در ٢٧ مبارزه، ١٩ پیروزی و ٨ شکست در کارنامه داشت. این رقابت برای کسب کمربند قهرمانی IBO برگزار شد، کمربندی که قیس خادمی مدافع عنوان قهرمانی آن است.

خادمی پس از این مسابقه، جواز شرکت در رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان را نیز کسب کرد.

  • نویسنده : قیام خوراسانی
  • منبع خبر : اطلس اینترنشنال