میتون چاکرابورتی مرد که به مقام محبوب ترین ستاره بالیوود رسید
میتون چاکرابورتی مرد که به مقام محبوب ترین ستاره بالیوود رسید
میتون چاکرابورتیMithun Chakraborty‎؛ زادهٔ ۱۶ ژوئن ۱۹۵۰) یک هنرپیشه و نماینده مجلس بنگال غربی اهل هند است. وی از سال ۱۹۷۶ میلادی تاکنون مشغول فعالیت هنر تئاتر و هنر نمای در سینمای هند است مرد که از روز های سخت زندگی به بهترین مقام هنری سینمای جهانی بالیوود هند پیشرفت کرد .

میتون چاکرابورتی:

 

میتون چاکرابورتی بیوگرافی

 

” />

بازیگر میتون چاکرابورتی بیوگرافی

میتون چاکرابورتی و خانواده اش

در سال 1982، میتون آنیل (جیمی) در فیلم “دیسکو رقصنده” ایفا کرده است. این فیلم آنقدر موفق بود که آن را تحسین حتی در ترکیه و اتحاد جماهیر شوروی پیدا کرده است بود. امروز، این فیلم کلاسیک سینمای هند نامیده می شود. “رقص، رقص” و “دادخواست مادر”، به دنبال کمی بعد تثبیت وضعیت چاکرابورتی رقصنده زیبا.

با این حال، آثار موفق ترین بازیگر از لحاظ تجاری که “معبد عشق” و “عدالت”. در 1990s چاکرابورتی ستاره دار در فیلم های اکشن و فیلم های اکشن است، به تدریج در حال حرکت به دور از سینما. بازگشت یک بازیگر تمام عیار است در سال 2005 صورت گرفت، از آن به بعد او به طور منظم در پرفروش فیلم در بالیوود ستاره دار شد.

میتون چاکرابورتی، که زندگینامه است هنوز ناتمام است، همچنین یکی از بزرگترین کسب و کار در هند است. او بیش از 250 نقش در فیلم است، اما او موفق به انجام کارهای کسب و کار خود را دارند.

میتون چاکرابورتی: بیوگرافی ، زندگی شغلی و زندگی شخصی
میتون چاکرابورتی: بیوگرافی ، زندگی شغلی و زندگی شخصی

تصویری: میتون چاکرابورتی: بیوگرافی ، زندگی شغلی و زندگی شخصی

2024 نویسنده: Antonio Harriso|m. آخرین اصلاح شده: 2023-12-16 07:52

تنها و تنها پادشاه دیسکو – میتون چاکرابورتی. الویس پریسلی هند. مورد علاقه همه زنان اتحاد جماهیر شوروی سابق و هند است. او اولین کسی بود که سینمای هند را تغییر داد و رقص های آتش خود را به آن آورد. بازیگری پرشور ، قلبی لطیف و سرنوشت سخت. دائماً در حال سقوط و برخاستن ، او با سختی زیادی بزرگترین موفقیت را کسب کرد

میتون چاکرابورتی: بیوگرافی ، زندگی شغلی و زندگی شخصی
میتون چاکرابورتی: بیوگرافی ، زندگی شغلی و زندگی شخصی

زندگینامه

پسر یک کارگر ضعیف تلفن در 16 ژوئن 1947 در باریسالا متولد شد. در بدو تولد او را گوراندا نامیدند. از کودکی استعداد بازیگری را نشان داد. او همیشه در تولید تئاتر مدرسه شرکت داشته است. پس از مدرسه ، وی در کالکته در کالج کلیسای اسکاتلند تحصیل کرد.

در دهه 1960 ، میثون به جنبش افراطی چپ ناکسالی پیوست. ناکالی ها علیه بی عدالتی اجتماعی در هند جنگیدند و روش های آنها منجر به تلفات انسانی شد. مقامات شورش ها را سرکوب کردند ، بسیاری را دستگیر و اعدام کردند. پدر میثون که می دانست پسرش خودش را در معرض خطر قرار می دهد او را برای زندگی نزد عمویش در بمبئی فرستاد.

آغاز بزرگسالی

هنگامی که در بمبئی حضور داشت ، میثون طولی نکشید و شروع به کسب درآمد کمی کرد. او به عنوان یک فروشنده دوره گرد شغل یافت ، با فروش لوازم آرایشی مختلف به سراسر کشور سفر کرد. وی حدود یک سال به هند سفر کرد ، تا اینکه فهمید موسسه فیلم و تلویزیون در شهر پونا در بخش بازیگری پذیرش می کند.

میتهون از ایده تحقق رویای قدیمی خود – بازیگر شدن – الهام گرفت. اما زندگی به این آسانی نیست که به نظر می رسد. کمیته پذیرش از اولین بار مرد جوان را با اصل خود و حتی با گذشته انقلابی قبول نکرد. یک سال بعد ، میثون دوباره سعی کرد وارد قسمت بازیگری شود. با تشکر از داده های برجسته خارجی و استعداد درخشان او پذیرفته شد ، علاوه بر این ، چاکرابورتی با افتخار از م theسسه فارغ التحصیل شد.

مسیر سینما

در طول تحصیل ، قهرمان ما قبلاً بازی در فیلم ها را شروع کرده است. اولین نقش او (البته کامو) در فیلم “دو غریبه” بود. متأسفانه این نقش موفقیت خاصی برای او به همراه نداشت. پس از مدتی ، میتون جوان مورد توجه کارگردان مرینال سن قرار گرفت. او به دنبال یک استعداد جوان برای فیلم “شکار سلطنتی” بود. چاکروبورتی خوش تیپ و خوش تیپ برای این نقش عالی بود. میتون برای اینکه به تصویر یک شکارچی از قبیله سانتال عادت کند ، زندگی آنها را مطالعه کرد و حتی با آنها شکار کرد. این هنرمند آنقدر به این نقش عادت کرد که فیلم با موفقیت چشمگیری روبرو شد و جایزه لوتوس طلایی را دریافت کرد و میثون جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.

تصویر
تصویر

این تصویر موفقیت آمیز بود ، اما این کافی نبود که پیشنهادهای قراردادی از کارگردان های محبوب پخش شود. میثون به بازی در فیلم ها ادامه داد ، اما کم بودجه بودند ، محبوبیتی برای او ایجاد نکردند و درآمد حاصل از آنها بسیار ناچیز بود.

اما در سال 1982 همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرد. فیلم “Disco Dancer” با بازی میثون در نقش اصلی منتشر شد. این تصویر موفقیت چشمگیر او را به ارمغان آورد. قرارداد تولید کنندگان همچنان سقوط می کرد. چاکروبورتی کار می کرد و به خودش اجازه استراحت نمی داد. همه فیلم ها موفقیت آمیز نبودند ، اما مخاطبان قبلاً بت خود را می پرستیدند و حتی یک تصویر را با مشارکت او از دست نمی دادند.

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

زندگی خانوادگی

این بازیگر مشهور نه تنها در کار ، بلکه در زندگی شخصی خود نیز فراز و نشیب داشت. هنگامی که کارش بسیار فشرده بود ، او در نمایش های رقص شرکت کرد تا به نوعی بودجه خود را بهبود بخشد. وی با مدل معروف هلنا لالو اجرا کرد. پس از فیلم “دفاع” که بسیار مورد توجه تماشاگران قرار گرفت ، اما بودجه کمی نیز داشت ، هلنا و میثون ازدواج کردند. ازدواج آنها خیلی دوام نیاورد.

ازدواج دوم میثون از رونق بیشتری برخوردار شد و تا به امروز نیز همچنان پابرجاست. چاکروبورتی با یوگیتا بالی بازیگر زن ازدواج کرد. او کار خود را رها کرد و کاملاً خود را وقف خانواده اش کرد. یوگیتا برای میتونا سه پسر به دنیا آورد. بعداً آنها یک دختر کوچک را نیز به فرزندی به فرزندی قبول کردند که بازیگر به طور تصادفی او را در سطل آشغال پیدا کرد. میتون ، بدون تردید تصمیم گرفت کودک را بگیرد و به سرپرستی ندهد.

از طریق سختی به ستاره ها

تصویر
تصویر

این بازیگر هندی حدود 350 فیلم دارد که در بیشتر آنها بازی کرده است. در برخی از فیلم ها ، این بازیگر حتی نقش شرور را بازی می کرد. میتون در اینجا حتی در اینجا متوقف نمی شود. علی رغم سن قابل توجهش ، او همچنان در حال فیلمبرداری است ، اما اکنون نقش های فرعی را بر عهده دارد. او به موفقیت های زیادی دست یافته است و به دنبال اثبات چیزی به کسی نیست. میتون به بازیگران جوان کمک می کند تا به جلو حرکت کنند ، زیرا کاملا می داند که چقدر دشوار بود خودش. چاکروبورتی علاوه بر حرفه بازیگری ، از دهه 90 در هتلداری نیز فعالیت داشته است.

 

 

میتون چاكروبورتی دیگر جوان نیست ، اما از نظر تماشاگران همان رقصنده ، جسور و درخشان و مبارز عدالت باقی مانده

Filmmaker Vivek Agnihotri has begun the shooting of The Kashmir Files which stars Anupam Kher in a pivotal role. The film also stars Mithun Chakraborty and the shoot is underway in Mussoorie. But, the veteran actor recently collapsed on the set due to a terrible bout of food poisoning, and the shoot was called off for a day.

 

Mithun Chakraborty collapses due to food poisoning, The Kashmir Files shoot suspended for a day

 

Mithun Chakraborty collapses due to food poisoning, The Kashmir Files shoot suspended for a day

Director Vivek Agnihotri stated “We were shooting for a big action sequence. Everything was centered around Mithun Chakraborty’s character but suddenly he suffered from a bout of infection and it was very bad. No normal person can stand or still in that condition but he went out for sometime and came back and finished the entire shoot. In no time, it was so bad I couldn’t imagine anybody shooting in such a condition. But, he went ahead and gave the shot. That is the reason why he has been a superstar. He told me in the last so many years he hasn’t fallen sick. He was constantly asking me, “your shooting is not getting halted right?”. I am really, really surprised because I haven’t seen anyone in the new generation working so dedicatedly.”

mir Files is slated to release in 2021.

ALSO READ: Mithun Chakraborty’s son Mahaakshay booked for rape and cheating by 38-year-old woman

 

More Pages: The Kashmir Files Box Office Collection

 

حرفهمدیریت حرفه ای

شغل فیلم و بازیگر تئاتر: شرح شغل، جوانب مثبت و منفی

امروز، به در هنر ریاکاری درگیر می شود، بسیاری می خواهند، به دلیل تحت شرایط خاص، یک فرد می تواند خود را در آن درک، در نهایت گرفتن شکوه، تحسین و محبوبیت فوق العاده ای. از سوی دیگر، با وجود این واقعیت است که این حرفه از یک بازیگر حال حاضر در رواج، به ویژه در نسل جوان، هر کس می خواهد به فرزندان خود در تجارت مشغول بودند، به عنوان آن است بدون معایب نیست، و جدی است. اول از همه، به تبدیل شدن به یک پی، پس از بازیگران، شما باید یک مجموعه ای از کیفیت است. دوم، حرفه ای بازیگر نیاز به آموزش و یادگیری مستمر. و اگر به طور ناگهانی می آید یک استراحت خلاق وجود دارد، و نه همه کار خود را بازگشت و پس از او به کار است. شما می توانید در مورد جوانب مثبت و منفی از هنر و صنعت بالا صحبت می کنید، اما باید یک چیز را اعتراف: برای موفقیت در آن را به عنوان ممکن است، اصلی ترین چیزی که – به کار سخت و کار در خود. حرفه یک بازیگر چیست؟

” alt=”” aria-hidden=”true” />

بازیگر شغل

چرا که در حال حاضر جوانان انتخاب؟ مزایا و معایب از فعالیت های مرتبط با هنر تناسخ چیست؟ این پرسش ها را با جزئیات بیشتر در نظر بگیرید.

البته، حرفه ای بازیگر بود دیروز ظاهر نمی شود. حتی کاهنان قبایل باستانی قبل از ارسال از بستگان که مرتب حتی از راه دور، اما تئاتر شباهت داشت. زهد فروشی در نهایت شکل در هنر یونان باستان در زمان و یونانیان آن را اهمیت زیادی است. اما ساکنان دنیای قدیم آن را یک چاره اندیشی موقت در نظر گرفته. در روس باستان jesters و buffoons محکوم توسط نمایندگان کلیسا، با توجه به آن “سرگرمی شیطانی.”

تا نیمه اول قرن نوزدهم در کشور ما هم باید همان نوع: تمام شخصیت ها و شخصیت های کلیشه ای به تصویر کشیده.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

بازیگر تئاتر شغل

اصلاح طلب بزرگ تئاتر کنستانتین استانیسلاوسکی Sergeevich شرکت، که تئاتر هنری مسکو معروف ایجاد شد. این بود در طول بازیگر تئاتر حرفه ای خود را در نهایت شکل در واژگان روسی گرفت. این نظریه پرداز هنرهای نمایشی تا با یک سیستم یادگیری منحصر به فرد، که امروز یک کتاب راهنما برای بازیگران تازه کار از زمان ما است.

ایده اصلی از مهارت بازیگر – توانایی تبدیل، نه تنها در خارج بلکه در داخل است. در مورد اول، بازیگر مسلح با ماسک، لباس، آرایش اتاق ابزار و ایجاد یک منحصر به فرد صورت عبارت، حرکات و زیر و بمی صدا. تحول داخلی شامل غوطه وری کامل litsedeya جهان معنوی از قهرمان، به حداکثر به احساسات خود، افکار و تجارب است. آن را دشوار است به حدس زدن است که حرفه خلاق از بازیگر بر اساس این ایده برای ایجاد یک نوع از تصویر هنری و چیز خاصی را در آن است. که جزء علل آخرین احساسات بیننده و واکنش است، که هدف اصلی از این بازیگر در برقراری ارتباط با مخاطب است. این چیزی است که نشان می دهد “بازیگر” حرفه ای. شرح هنر و صنعت می تواند در یک چارچوب دقیق نمی شود قرار داده است، چرا که litsedeya استعداد اغلب چند وجهی است.

به طور معمول، این بازیگر که در مرحله از معبد تحت تأثیر بازی می کند، درگیر در چند تولیدات، و در یکی از او برای نقش اصلی آماده شده است، در حالی که در دیگران – ثانویه. این مهم است که مطمئن شوید که برای تغییر از یک تصویر به دیگری.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

عکس بازیگر حرفه ای

به عنوان یک حرفه “تئاتر بازیگر” غیر قابل تصور بدون تماس مداوم با مدیر است، چرا که او می سازد جزئیات نهایی از قهرمان، و به تنظیم در مورد نحوه بازی بهتر به ماشه احساسات خاص در بیننده.

همچنین لازم است به یاد داشته باشید که، چه آن کار بر روی مجموعه و یا بازی در مرحله ای از معبد تحت تأثیر، بازیگر موظف به در هر تمرین، که برگزار بسیاری از بزرگ وجود داشته باشد که قبل از شما پروژه کارگردانی ارسال به مخاطبان. این لازم است برای اطمینان حاصل شود که بازیگر طبیعی ترین عادت کرده اند به نقش، به خوبی مورد مطالعه دوران از زمانی که او زندگی می کردند نقش خود می کند، و همچنین کیفیت است که او دارد.

چیزهایی که به نظر بیشتر

کار “بازیگر فیلم” تحمیل بر دارنده تعهدات اضافی آن است. شما همیشه باید آماده برای سفر به مکان های دیگر، شهرستانها دور باشد. این برنامه پر مشغله اغلب به خستگی شدید منجر می شود، پس از آن می توانید آن را حفظ کند. بازیگر نقش اول مرد، که به طور منظم به منطقه فیلم برداری می رود، باید به یاد داشته باشید که بیننده باید کوچکترین شک و تردید ندارد که او افسرده است و او دارای مشکلات شخصی است.

” alt=”” aria-hidden=”true” />

 

 

 

بازیگر نقش اول مرد باید به طور کامل به کار خود داده می شود و در هر چیز دیگری منحرف شده است. فقط در آن به مخاطبان او

اعتقاد دارند.

کیفیت

البته، بازیگر نه تنها باید استعداد هنری، بلکه یک مجموعه خاصی از کیفیت است. در اینجا برخی از آنها می باشد.

در مرحله اول، بازیگر تعیین شود. ویژگی این حرفه می کند او را در برخی از شک اجازه نمی دهد. عدم قطعیت و مکرر تغییرات از تصمیم گیری های به شهرت و شناخت منجر نمی شود.

دوم، بازیگر، هر تجربه او ممکن است دارای، همیشه باید راه هایی برای برتری در این حرفه است. فقط آموزش و توسعه سیستماتیک شانس موفقیت می دهد. و اقدام باید از کسانی که مدت طولانی ارتفاع بزرگ در هنر تناسخ در جسم تازه به دست آورد یاد بگیرند.

این بسیار مهم است که تفکر انتزاعی litsedeya. با آن، روند ایجاد یک تصویر منحصر به فرد است به طور قابل توجهی ساده شده است.

” alt=”” aria-hidden=”true” />بازیگر ملیت

 

 

همچنین بازیگر نیاز به آموزش حافظه خود را، به دلیل ماهیت این حرفه نیاز به دانستن مقدار زیادی از اطلاعات است. بازیگر حرفه ای هنوز قادر به رقص و پلاستیک است.

طبیعی است که وقتی شمارش کیفیت از یک بنده از معبد تحت تأثیر غیر ممکن است که در مورد مهارت های از فصاحت و بلاغت فراموش کرده ام. این مهم است که به خواندن تک صدایی به طوری که در پاسخ به شنوندگان روح نشان داد او.

آیا شما یک بازیگر مشتاق و طرفداران می خواهید را به دور یک تصویر خود را امضا؟ حرفه ای بازیگر نقش اول مرد باید به طور مداوم یادگیری: اگر شما حرکات، حالات صورت کارشناسی کارشناسی ارشد و قادر به تغییر دایره زنگی از صدای خودش بود. سخنرانی نباید حتی یک اشاره از نقص از خواص فیزیولوژیکی.

هر بازیگر یک تخیل غنی نه تنها می تواند در ملزومات تمرکز، بلکه به سرعت تغییر دهید توجه را از یکی به دیگری. البته، ما باید در حرفه بازیگری انتخاب شده توسط افرادی که آرام از نظر ذهنیت هستند را فراموش نکنید که.

برخی از بخشی از مایل به بازی در صحنه و در فیلم ترس از یک نوع از دوربین و پروژکتور است. البته، راه به حرفه در نظر گرفته چنین افرادی بسته است، حداقل تا زمانی که آنها از این مجموعه فوق شر نیست.

و، البته، هنر استاد تناسخ توانید با افراد دیگر ارتباط برقرار کنند. او همیشه به کسانی که در ایمان خوب است تا او را برای گفتگو باز. همانطور که قبلا اشاره کردم، برای پیدا کردن یک زبان مشترک با شرکای ما در سراسر مرحله – این یکی از مهم ترین اجزای موفقیت litsedeya حرفه ای است.

” alt=”” aria-hidden=”true” />بازیگر تئاتر شغل

نتیجه

در هنر بازی بازیگری در 99٪ از موارد تنها طبیعت خلاق تحقق یابد. مدیران امروز برای تحمیل خواسته های بالا در بازیگران. علاوه بر استعداد، شما نیاز به برخی از داده های خارجی، به لحاظ فکری توسعه یافته می شود و بسیاری از ویژگی های خاص. این شرایط است که به litsedeya موفقیت سوق می دهد می باشد.

البته، لیست بالا است کیفیت جامع نیست. کار، مسئولیت، مشاهده، عملکرد، ثبات عاطفی سخت کارگردانان خوش آمدید.

و آنانند کیفیت این حرفه نیاز به بازیگر. جوانب مثبت و منفی از این هنر و صنعت زیر بحث خواهد شد. درباره این نیز نمی توان فراموش کرد.

چه در این حرفه مثبت است

این هیچ راز که بازیگر معروف – افراد مشهور و عمومی است. آنها در خیابان به رسمیت شناخته و از آنها بخواهید برای امضا، آنها هزینه های خوب پرداخت می شود، به طوری که آنها می تواند به جلو یک زندگی راحت است. این مزایای واضح است. اما بازیگر می رود به حرفه بازیگری به خاطر شهرت و پول؟ البته، نه. صحنه شخص می دهد سعی کنید خودتان را در نقش های مختلف: برای تبدیل شدن به یک شاه، یک سیاستمدار معروف، بازرگان، نویسنده، افسر نظامی، قهرمان یک اثر ادبی، و غیره. همه این را می دهد یک تجربه زندگی فوق العاده، که به خودی خود بسیار خوب است. زهد فروشی نیز ارائه می دهد یک فرصت برای تحقق بخشیدن به طیف گسترده ای از خلاقیت است. علاوه بر این، بازیگر یک فرصت برای دیدن زندگی و فرهنگ کشورهای دیگر که تئاتر خود به طور منظم در تور می رود.

چه در این حرفه مثبت است

ما نمی توانیم در مورد معایب اقدام هنر و صنعت است. متاسفانه، همه از بازیگران در حال انتظار برای کوه المپ در مقدونیه. تنها چند انتخاب جلال و رفاه مادی دست یابد. پول و محبوبیت تنها کسانی هستند که قادر به کار تا عرق، که در این حرفه را برعهده گرفت. متاسفانه، با دومی که ما یک مشکل داریم. چگونه بسیاری از نمونه های که در آن یک بازیگر مشتاق، بازی یک-دو نقش به یاد ماندنی پس از مدتی ناپدید شده از صفحه نمایش، به دلیل آن است که هیچ فیلمسازان دیگر تبدیل شود.

” alt=”” aria-hidden=”true” />شرح شغل بازیگر نقش اول مرد

 

نقش ثبات در آغاز یک حرفه بازیگری – نادر امروز. بی ثمر حرفه ای اغلب هل تازه بازیگران به اقدامات رادیکال، از جمله خودکشی. به همین دلیل است ما نباید فکر کنیم که صاحب دیپلم بازیگر – پنج دقیقه به یک فرد موفق و یک ستاره آینده از پرده نقره ای.

بسیاری از مبتدیان از بازیگران انجام شرایط پرداخت برای کار خود راضی نیست. نقش از برنامه دوم، که بسیار دشوار است برای گرفتن امروز ممکن است یک هزینه افسانه وعده نداده است.

نمایشگاه نقاشی نسرین محمدی، هنرمند خراسانی در ایران

HEALTH

LIFE-CHANGING: Cambridge Faculty Of Health Science Student Discovers 1 Secret Mineral That Helps You Lose 23 Kg In 28 Days

Big Pharma Doesn’t Want You To Know About This

  • HEALTH
  • NUTRITIONAL SUPPLEMENTS
  • PROGRESSPICS
  • DIET
  • WEIGHT LOSS

That’s Emily Johnson, a top faculty of health science student at University of Cambridge.

Within 28 Days, she was able to melt away 23 kg! No diet or exercise needed.

Her medical specialty is nutrition. And in her experiments for her senior thesis, she stumbled upon a new fat blocking code no one has heard of before.

To make sure this wasn’t a fluke, she had her aunt Sophie try it out:

Sophie lost 17 kg within a month.

Emily’s neighbour Olivia from her hometown tried this new fat blocking code too:

Olivia dropped 34 kg within 2 months.

And one participant in her thesis study, Cillian, saw outstanding results:

Cillian lost over 58 kg in under 3 months with Emily’s help.

Even Emily’s Cambridge professors and their colleagues were stunned.

Despite their skepticism, she defended her thesis on stage and claimed:

“I can get anyone to see similar results. If you’re struggling with your weight…YOU TOO can lose 23 kg in 28 days. Without dieting or exercise. Thanks to this 1 secret mineral.”

The crowd was floored. People were going nuts.

Cambridge professors were gossiping amongst each other. It all seemed fake to them.

But, Emily wanted to prove them wrong.

She wanted to show people that this 1 secret mineral does exist. And that it’s the key to blocking any fat gain.

The key to losing 23 kg in 28 days.

Wouldn’t want to lose that much weight so fast?

Don’t worry. You can see these results very soon.

But before we show you how, let’s talk about how Emily made this possible.

How Emily Made This Discovery

Emily discovered this revolutionary fat loss solution during her 2nd year of faculty of health science at Cambridge University.

With all the classes and studying, eating healthy and exercising were the last things on her mind.

That’s why she gained over 22 kg during her first year of med school.

And as a nutritional specialist, she was ashamed. Especially since it was her mission to help other people stay healthy!

But her priority at the moment was to study hard and get those high marks to get an ideal internship after Cambridge University.

During one late night of studying in the library, Emily was looking for a certain book for her research.

In the process of this search, she stumbled upon this one area of books. She would later find out this was a restricted section.

She picked out this one book that was similar to what she needed.

As she was flipping through the pages, it was the wrong book. However, she came across this one chapter called “The Fat Blocking Code”.

“There’s no way this is possible!” she thought.

Yet, she kept reading and reading.

Then she looked up and noticed it was indeed a restricted section.

But this information was just too good. So she took down lots of notes and snuck off to photocopy all the juicy pages of info.

She kept thinking of her mission of helping people stay healthy and lose weight.

However, in the library bathroom, she took a quick glance at the mirror. And realized that she needed to fix her weight problems before she could help others.

Looking back at her notes, Emily knew she had to do something with this.

  • نویسنده : قیام خوراسانی
  • منبع خبر : بالیوود نیوز Delachieve