سقوط : هیلکوپتر حامل رئیس جمهور ایران | جمهوری خراسان، جمهوری نیوز، Jomhouri Khorasan. سقوط : هیلکوپتر حامل رئیس جمهور ایران – جمهوری خراسان، جمهوری نیوز، Jomhouri Khorasan.

به گزارش خبر گزاری جمهوری خراسان  بزرگ : از

رسانهٰ‌های ایران بعدازظهر یکشنبه ۳۱ اردیبهشت از «فرود سخت» بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران خبر دادند.

گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های دولتی و صدا و سیما حاکی از حادثه برای بالگرد حامل ابراهیم رئیسی و همراهان او در منطقه ورزقان، در صد کیلومتری شمال تبریز است.

براساس گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، آیت الله رئیسی رئیس‌جمهور عصر امروز یک شنبه-۳۰ اردیبهشت پس از افتتاح “سد قیز قلعه سی” به منظور افتتاح “ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز” به این شهر عازم شد و بالگرد وی در این مسیر در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود دچار سانحه شد.

ایرنا

مردم اخبار رسمی را دنبال کنند

رئیس جمهوری دولت اسلامی ایران IMG_6977

ویدیو تلاش برای پیدا کردن محل حادثه FullSizeRender

۲۰:۳۳ وزیر کشور در آخرین گفت و گوی خود گفت: رئیس‌جمهور بعد از حادثه همه نیروها بسیج شدند؛ همه گروه‌ها اعم از سپاه، ارتش، فراجا، هلال‌احمر، نیروهای مردمی و تمام روستاییان به صورت خودجوش و با علاقه به دنبال پیدا کردن محل حادثه هستند. با توجه به اینکه منطقه شیب‌تند و جنگل است و از سوی دیگر شاهد بارش باران شدید هستیم، کاملا دید سخت است و به همین دلیل هنوز متاسفانه به نقطه مدنظر نرسیده‌اند اما نیروها در منطقه حضور وسیعی دارند و امیدواریم با دعای مردم عزیز هر چه سریعتر به نقطه حادثه برسند. مردم عزیز توجه داشته باشند که تنها مرجع رسمی اعلام اخبار صدا و سیما است و صحبت‌هایی که در شبکه‌های مختلف می‌شود سند و مرجعیتی ندارد.

ستاد ملی مدیریت شرایط اضطراری هلال‌احمر در اطلاعیه شماره یک خود نوشت؛ ۲۳۰ امدادگر واکنش سریع و تخصصی کوهستان هلال‌احمر از ساعات اولیه در محل حادثه حاضر و در مسیر رسیدن به نقطه احتمالی حادثه هستند. گزارش‌های اولیه حاکی است محل احتمالی حادثه شناسایی شده و امدادگران در این مسیر در حال حرکت هستند. در حال حاضر جهت تقویت تیم.های امدادی و به‌کارگیری تمامی امکانات، ۱۵ تیم آنست هلال‌احمر (سگ‌های زنده‌یاب) در حال جست‌وجوی منطقه هستند.

هوای مه آلود منطقه؛ جست‌وجوها ادامه دارد

۱۸:۳۹ طبق گزارش های میدانی خبرنگار ایرنا، هوا به شدت مه آلود است و مجددا موج جدیدی از مه مشاهده می شود و در حال حاضر میزان به حدی است که دید به زیر ۱۰ متر رسیده و امداد را سخت کرده است هنوز اطلاع موثقی از محل سقوط به دست نیامده؛ به دلیل بدی شرایط جوی امکان جست و جو و پرواز بالگرد نیست و امداد و نجات به صورت زمینی انجام می شود.

نتشر شده در: : روزآمد شده در

۱۷:۳۷ براساس گزارش هایی که اهالی روستاهای اطراف محل بروز حادثه داده اند، هلیکوپتر حامل رییس جمهور و همراهانش در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود دچار سانحه شده است. ️اهالی این منطقه که در شمال ورزقان در استان آذربایجان شرقی قرار دارد به خبرنگار ایرنا گفته‌اند که ساعتی پیش صداهایی در این منطقه شنیده شده است.

دیدگاه بسته شده است.

publish Date :

۳۰ ثور ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۸

View :

393 بازدید

By :

[ ]

Comments :

دیدگاه‌ها برای سقوط : هیلکوپتر حامل رئیس جمهور ایران بسته هستند

لینک کوتاه :

https://www.jomhourikhorasan.com/?p=7899

به اشتراک بگذارید :