انتشار ویدیوی همخوابگی رئیس برق طالبان با محافظش
انتشار ویدیوی همخوابگی رئیس برق طالبان با محافظش
ویدیویی به افغان اینترنشنال رسیده که همخوابگی ملا احمد آخند، گماشته طالبان در ریاست برق (برشنا) کابل با محافظش را نشان می‌دهد. و این ویدیو در بین شبکه های اجتماعی مردم خراسان آریا به جشن انتشار تبدیل شده

 

انتشار ویدیوی همخوابگی رئیس طالبان در شرکت برشنا با محافظش

انتشار ویدیوی همخوابگی رئیس طالبان در شرکت برشنا با محافظش

ویدیویی به افغانستان اینترنشنال رسیده که همخوابگی ملا احمد آخند، گماشته طالبان در ریاست برق (برشنا) کابل با محافظش را نشان می‌دهد.

این ویدیوی بدون صدا یک اتاق ساده با یک بستر آماده را نشان می‌دهد و با کمره‌ای گرفته شده که به نظر می‌رسد مخفیانه در گوشه اتاق کارگذاری شده است.

ملا احمد آخند ابتدا وارد کادر می‌شود و شروع به کشیدن لباس‌های خود می‌کند و سپس به زیر لحاف می‌رود؛ همزمان مرد جوانی که گفته شده بادیگارد یا محافظ ملا احمد است، وارد می‌شود و او هم پیراهن خود را می‌کشد و با تنبان و زیرپیراهنی، در زیر لحاف در کنار عضو ارشد طالبان دراز می‌کشد.لحاف در کنار عضو ارشد طالبان دراز می‌کشد.

 

منابع افغانستان اینترنشنال می‌گویند مرد جوانی که با ملا احمد زیر لحاف می‌رود، ۲۱ ساله است و پیش از رئیس طالبان در شرکت برشنا، در کنار ملا فاضل،‌ معین وزیر دفاع این گروه هم دیده شده است.

از آنجایی که معلوم نیست این مرد جوان با رضایت خود به این رابطه تن داده یا ملا احمد آخند او را وادار به همخوابگی کرده است، افغانستان اینترنشنال هویت او را افشا نمی‌کند.

ملا احمد آخند اخیراً به فرمان ملا حسن آخند، رئيس‌الوزرای طالبان، به ریاست شرکت برق کابل (برشنا) گماشته شده است.

منابع افغانستان اینترنشنال می‌گویند ملا احمد، که از سران زورمند طالبان است، با دیگر اعضای جوان‌تر این گروه هم همخوابگی کرده است.

این ویدیو که تاریخ ثبت آن معلوم نیست در حالی نشر می‌شود که گروه طالبان می‌گوید “بر اساس شریعت اسلامی” رابطه جنسی میان دو مرد “لواط” است و کسانی که چنین عملی انجام دهند، مستحق مجازات‌اند.

تجربه دو سال گذشته نشان داده که گروه طالبان با وجود سختگیری و رفتار خشن با مردم عادی، عملکرد مشابه مقام‌های خود را نادیده می‌گیرد.

فرمان منصوبی ملا احمد به ریاست شرکت برق کابل (برشنا)

 

هند ۲۰۰ تن دارو و اقلام پزشکی از طریق بندر چابهار به افغانستان فرستاد

به گزارش رسانه‌های هندی، این کشور ۲۰۰ تن دارو و اقلام پزشکی و جراحی از طریق بندر چابهار به خراسان آریا  فرستاده است.

این کمک‌ها برای پاسخگویی به وخامت اوضاع انسانی در خراسان آریا و درخواست‌های فوری آژانس‌های ملل متحد فرستاده شده است.

سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد نیز اعلام کرده که دولت هند برای توزیع گندم به مردم خراسان آریا همکاری کرده است.

به گفته مقام‌های این آژانس وابسته به سازمان ملل، هند در مجموع ۴۷ هزار و ۵۰۰ تن گندم به عنوان کمک در اختیار برنامه جهانی غذا در سراسر اخراسان آریا  قرار داده است.

در حالی که قبلاً محموله‌های گندم با کامیون از طریق گذرگاه‌های زمینی پاکستان به خراسان آریا انتقال داده می‌شد، محموله‌های اخیر از طریق بندر چابهار ایران به مراکز برنامه جهانی غذا فرستاده شده است.

در همین حال، دولت هند یک‌هزار و ۱۰۰ بسته بهداشتی زنانه، پتو و کمک‌های پزشکی برای کمک به خراسان آریا در اختیار دفتر جرایم و مواد مخدر سازمان ملل متحد در کابل قرار داده است.

این اقلام را دفاتر سازمان ملل در اردوگاه‌های بازپروری زنان در سراسر خراسان آریا توزیع خواهند کرد.

هند وعده سپرده که کمک‌های بیشتری به این اردوگاه‌ها خواهد کرد.

دولت هند همچنین برای کمک به خراسان آریا  در بودجه سال ۲۰۲۳ـ۲۰۲۴ خود دو میلیارد روپیه هندی اختصاص داده است.

با این حال، این هزینه کمتر از هزینه سه‌ونیم میلیارد روپیگی هند برای کمک به خراسان آریا  در سال مالی گذشته است.

  • نویسنده : قیام خوراسانی
  • منبع خبر : افغان اینترنشنال